Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Сітчасте дно

Перейти вниз 
АвторСообщение
Фанат
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 586
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2015-05-19

СообщениеТема: Сітка   28.12.17 11:36

Я замітив, що стінка 25 мм або 22 погано тримає тепло в уликах. При поганій вентиляції утворюється конденсат всередині такого  вулика.Получається погана зимівля в сирості. От і роблять сітчасте дно. А ще сітчасте дно хороше для кочівлі. Бджоли ніколи його не заб"ють на відміну від потолочної сітки.
 Я хоч його і не пробував, але впевнений, що мурахи сотнями помандрують у мене в вулик з таким дном. Вони й так у мене лізуть куди хочуть, а тут ще й відкритий прохід.Ще один мінус на мою думку- це треба його закривати на весну. Як не крути, а тепло потрібно бджолям ранньою весною для росплода. І третій мінус на мою думку-запах меду приваблює осінню і без того воровок. А в мене вони на початку осені в рогаті безфальцеві хочуть залетіти кожен день.

.
.

Кол-во сообщений : 2829
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: Сітчасте дно   28.12.17 11:54

В цьому році так і не зважився пустити хоч би одну сім’ю в зиму на сітчатому дні. Мене турбує одне, чи не полізе всередину вулика всяка нечисть через сітку. Будуть зимувати разом і мурахи і Щипавки, яких в цьому році у мене було і так повні вулики. думаю

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 586
Пчело-стаж : 8 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2015-05-19

СообщениеТема: Re: Сітчасте дно   28.12.17 22:44

Владимир пишет:
В цьому році так і не зважився пустити хоч би одну сім’ю в зиму на сітчатому дні. Мене турбує одне, чи не полізе всередину вулика всяка нечисть через сітку. Будуть зимувати разом і мурахи і Щипавки, яких в цьому році у мене було і так повні вулики. думаю
Полізуть всі. думаю Пишуть багато чого, а думати треба самим.

СообщениеТема: Re: Сітчасте дно   

Вернуться к началу Перейти вниз

Сітчасте дно
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Українські Бджоляри :: Пчеловодство :: Инвентарь-
Перейти: