Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ

Перейти вниз 
АвторСообщение
Сусідович
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 4
Пчело-стаж : 18
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 2017-08-07

СообщениеТема: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   11.11.17 7:45

Викрадена пасіка в Оратівському районі Вінницької області

СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ !!!!
В проміжку з 6 по 8 листопада 2017року викрадена пасіка 64 багатокорпусних 10 рамочнних вулика на рутівську 230-ту рамку у Оратівському районі Вінницької області.Сімї були уже в 1 корпусі.
Криша зроблена з ОСБ і покрита алюмінієм з типографії, Дно також із ОСБ і має вставлену 20 см смужку із оцинкованої сітки.
Корпуса покрашені у голубий , білий і жовтий кольора.
Тел. для звязку 0674307148.
Винагорода за допомогу при повернені пасіки 20 000грн.
Увечері будуть додаткові фото вуликів.
Вдячний всім за допомогу.
П.С. На 80% що злочинців було 2-є . Один із них є власником мікроавтобуса, на якому був здійснений злочин.
П.С. Якщо не покарати злочинців, їх азарт до легкої великої наживи буде тільки зростати.
всі питАння лише по даному номеру телефона: Тел. для звязку 0674307148.
Вернуться к началу Перейти вниз
Вова
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 473
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 2011-11-23

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   12.11.17 21:44

Дуже шкода, що в нас стаються такі випадки.Люди шукають тільки легкої наживи.Все  це сталося у моїй області, і це вже неперший випадок про який я чую.До мене на пасіку теж якось хтось навідувався, але собака мабуть злякала, бо від воріт машина відїжала із великою швидкістю залишились сліди від пробуксовки коліс.
Фанат
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 556
Пчело-стаж : 7 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2015-05-19

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   21.11.17 11:37

Далеко від нас. Не чув, не бачив... думаюПотрібно ставить пасіку там, де хтось живе і є собачка...
Більш усього викрадали, думаю, пасічники, які знають ціну бджолам і вуликам і куди їх "пристроїти" в майбутньому. lol!

.
.

Кол-во сообщений : 2755
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   21.11.17 11:48

Фанат пишет:
Далеко від нас. Не чув, не бачив... думаюПотрібно ставить пасіку там, де хтось живе і є собачка...
Більш усього викрадали, думаю, пасічники, які знають ціну бджолам і вуликам і куди їх "пристроїти" в майбутньому. lol!

Пасіку уже начебто знайшли і забрали додому, але усіх тонкощів хто украв, де і як ще немає.

Моя пасіка стояла в селі, по обидва боки жили люди і все рівно крали бджіл. Тому зараз вирішив зимувати на кочівлі, так як різниці ніякої не бачу, крадуть що там що там. думаю

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 258
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 2016-03-05

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   21.11.17 19:20

В нас у селі крадуть багато чого: птицю,велосипеди і тд. Вулики поки, що не чіпають,я не про себе кажу, в мене пасіка під вікном. А от у знайомого пасіка стоїть серед городу і поки що все благо, хоча я дивуюсь його спокою.
Владимир
.
.

Кол-во сообщений : 2755
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   21.11.17 20:10

sashashunya пишет:
В нас у селі крадуть багато чого: птицю,велосипеди і тд. Вулики поки, що не чіпають,я не про себе кажу, в мене пасіка під вікном. А от у знайомого пасіка стоїть серед городу і поки що все благо, хоча я дивуюсь його спокою.

А охотники у вашому селі є? Може пора відстрілювати де що де кому?охотник Хоча я в такому самому становищі. Пасіка за 20 км, глухомань і зв’язку немає. Треба щось думати мабуть. думаю

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   21.11.17 21:39

Владимир пишет:

А охотники у вашому селі є? Може пора відстрілювати де що де кому?охотник Хоча я в такому самому становищі. Пасіка за 20 км, глухомань і зв’язку немає. Треба щось думати мабуть. думаю
В нас є швидше за все браконьєри,а не охотники. То лосів постріляють:може чули минулого року був нас випадок коли розстріляли цілу родину лосів (по новинах показували),то гусей людських.Та що там охотники,зараз по селах людей меншає,а кримінальних елементів навпаки.Працювать не хочуть,а випить і закусить кожен день треба.В селах зараз ,особливо забитих, підходить те що було в 50 роках минулого століття,лягаєш спати з сокирою під подушкою,або іще з чимось серйознішим.
Сусідович
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   22.11.17 1:11

sashashunya пишет:
В нас є швидше за все браконьєри,а не охотники. То лосів постріляють:може чули минулого року був нас випадок коли розстріляли цілу родину лосів (по новинах показували),то гусей людських.Та що там охотники,зараз по селах людей меншає,а кримінальних елементів навпаки.Працювать не хочуть,а випить і закусить кожен день треба.В селах зараз ,особливо забитих, підходить те що було в 50 роках минулого століття,лягаєш спати з сокирою під подушкою,або іще з чимось серйознішим.

Ну не 50 а в 90, стрункі хлопці а адідасах. бейсбольні бити в багажниках крутих авто. а на них є одна управа- щось з калібру не менше 12. і бити з рук витпадають і в них памперси повні...
Сусідович
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   22.11.17 1:40

sashashunya пишет:
... В селах зараз ,особливо забитих, підходить те що було в 50 роках минулого століття,лягаєш спати з сокирою під подушкою,або іще з чимось серйознішим.

На моїй батьківщині в селі Конюхи. над цим не думали. Зловили, путьку (пардон . він же Путін) , оголили , до стовба привязали, і стій собі виродок поки півні не піли...Після такого ніхто не крав!А кріси під стріхою були.... Мені дідо показував, а я вже був на 2 курсі фізмату в Одеському педіні.А дідо тримав гонорово 18 сімей,злих як москалі.
Сусідович
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   22.11.17 1:50

Владимир пишет:
... Пасіка за 20 км, глухомань і зв’язку немає. Треба щось думати мабуть. думаю

А моя пасіка за 42 км. Що мені думати. Треба купляти  МАШІНГВЕР МГ і машинку типу тойоти, з наворотами типу знайди злодія.
Фанат
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 556
Пчело-стаж : 7 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2015-05-19

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   22.11.17 12:03

Сусідович пишет:
А моя пасіка за 42 км. Що мені думати. Треба купляти  МАШІНГВЕР МГ і машинку типу тойоти, з наворотами типу знайди злодія.

Не зовсім зрозумів. А це вашу пасіку викрали чи чию???

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   22.11.17 21:31

Фанат пишет:
Сусідович пишет:

Не зовсім зрозумів. А це вашу пасіку викрали чи чию???
Я теж не зрозумів Ви знайшли свою пасіку, чи ні? не пойму
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ   

ВИКРАДЕННЯ ПАСІКИ
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Українські Бджоляри :: Пчеловодство :: Разведение и содержание пчёл-
Перейти: