Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Будні на пасіці 2017 рік

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Следующий
АвторСообщение
sashashunya
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 104
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 2016-03-05

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   17.02.17 22:42

Владимир пишет:
ss77 пишет:
Так ведь корректировка проводится каждый день! И без неё никто не обходится. По моему, Синоптик даёт прогнозы точнее чем Гиз.

Так то воно так, але з +15 на - 5 це вже "круто". lol!
Зараз у нас -3 і вітер. На день синоптики дають +1. І так до кінця тижня невеликі плюси. Думаю це не погано, так як у нас ще дуже багато лежить снігу. При такому невеличкому потеплінні може сніг розтане.
В нас теж снігу дуже багато.Обліт буде мабуть раніше,ніж розтане сніг. Прийдеться,як радив Володимир,розтрушувати сіно біля вуликів.
Вернуться к началу Перейти вниз
ss77
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 258
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 2016-02-07

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   19.02.17 8:01

Никто не пробовал подкармливать пчёл семечковой халвой?

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   19.02.17 9:30

ss77 пишет:
Я не пробовал. Не вижу смисла, зачем эксперементировать. И что халва дешевле мёда? В прошлом году покупал канди,в этом последую опиту,нашего коллеги Владимира,буду давать мед. Сегодня планирую этим занятся. Спасибо.
Владимир
.
.

Кол-во сообщений : 2584
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   19.02.17 10:34

ss77 пишет:

А звідки у Вас така інформація про халву? Може Ви щось знаєте? Поділіться.

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 258
Пчело-стаж : 1
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 2016-02-07

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   20.02.17 6:22

Вчера гулял с собакой и в сквере на скамейке нашёл 7 запечатанных пакетов с халвой! Сахар не употребляю, думал куда бы применить.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   20.02.17 19:28

Доброго вечора шановні колеги. Сьогодні підгодовував своїх бджілок медом. По1 кг меду загортав у марлю і клав на рамки. Не знаю,чи правильно зробив,чи ні, так як обльоту масового ще не було. Час покаже. При поверхневому огляді в основному стан сімей непоганий. Є правда декілька сімей слабших. А в деякий сім'ях мені здається,що бджіл більше ,ніж осінню. Чи можливо таке? Дякую.
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   20.02.17 19:48

sashashunya пишет:
Доброго вечора шановні колеги. Сьогодні підгодовував своїх бджілок медом. По1 кг меду загортав у марлю і клав на рамки. Не знаю,чи правильно зробив,чи ні, так як обльоту масового ще не було. Час покаже... Дякую.

В марлі багато бджіл заплутуються як в павутині і гинуть. В целофанових пакетиках теж буває заплутуються але менше.

sashashunya пишет:
... При поверхневому огляді в основному стан сімей непоганий. Є правда декілька сімей слабших. А в деякий сім'ях мені здається,що бджіл більше ,ніж осінню. Чи можливо таке? Дякую.

Думаю це тому, що зараз потепліло, бджоли розійшлись по рамках.

.
.

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   20.02.17 19:53

ss77 пишет:
Вчера гулял с собакой и в сквере на скамейке нашёл 7 запечатанных пакетов с халвой! Сахар не употребляю, думал куда бы применить.

По любому зараз експериментувати не варто.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   20.02.17 21:06

Владимир пишет:
sashashunya пишет:
Доброго вечора шановні колеги. Сьогодні підгодовував своїх бджілок медом. По1 кг меду загортав у марлю і клав на рамки. Не знаю,чи правильно зробив,чи ні, так як обльоту масового ще не було. Час покаже... Дякую.

В марлі багато бджіл заплутуються як в павутині і гинуть. В целофанових пакетиках теж буває заплутуються але менше.

sashashunya пишет:
... При поверхневому огляді в основному стан сімей непоганий. Є правда декілька сімей слабших. А в деякий сім'ях мені здається,що бджіл більше ,ніж осінню. Чи можливо таке? Дякую.

Думаю це тому, що зараз потепліло, бджоли розійшлись по рамках.
Позаминулого року давав канди в марлі,було все нормально. Бджоли канди забрали,марлю розпустили на нитки. Деякі сім'ї взагалі витягли залишки марлі в льоток. І начебто бджілки не заплутувались.
Минулого року давав канді в одноразових целофанових кульках, то так намучився. Корм у кульках став рідкий, бджоли розгризли кульки і все впало на дно вулика. Поповигрівав я те канди і бджіл пропало багато разом з канди,бджоли майже нічого не взяли. Чому це так сталося? Мабуть тому,що в марлі бджоли підсушують корм, а в кульках він зводнів.
Може хто знає ще способи весняної підгоді влі медом напишіть будь ласка. Дякую.
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   21.02.17 9:56

sashashunya пишет:
Позаминулого року давав канди в марлі,було все нормально. Бджоли канди забрали,марлю розпустили на нитки. Деякі сім'ї взагалі витягли залишки марлі в льоток. І начебто бджілки не заплутувались.
Минулого року давав канді в одноразових целофанових кульках, то так намучився. Корм у кульках став рідкий, бджоли розгризли кульки і все впало на дно вулика. Поповигрівав я те канди і бджіл пропало багато разом з канди,бджоли майже нічого не взяли. Чому це так сталося? Мабуть тому,що в марлі бджоли підсушують корм, а в кульках він зводнів.
Може хто знає ще способи весняної підгоді влі медом напишіть будь ласка. Дякую.  

Мені здається, що вся причина була в канді. Даю завжди соняшниковий мед. Такого щоб тік не було ще ні разу.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   21.02.17 19:35

Володимир дякую. Ви праві. Мабуть точно з канди було щось не так. Воно спочатку було рідкувате. Трошки я поспішив. Мені треба було декільком сімьям покласти мед у кульках,для порівняння. Все таки кульки дешевші, ніж марля і з ними менше проблем. Вибачте будь ласка,а Ви вже підгодовували бджіл? На 24.02 синоптики обіцяють до +12
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   21.02.17 20:16

sashashunya пишет:
Володимир дякую. Ви праві. Мабуть точно з канді було щось не так. Воно спочатку було рідкувате. Трошки я поспішив. Мені треба було декільком сімьям покласти мед у кульках,для порівняння. Все таки кульки дешевші, ніж марля і з ними менше проблем. Вибачте будь ласка,а Ви вже підгодовували бджіл? На 24.02 синоптики обіцяють до +12  

Я не можу зараз доїхати до пасіки. У нас вдень все тече, а вночі мороз. Снігу лежить ще багато. А добиратися треба буде. Якщо сонечко пригріє бджоли почнуть вилітати, а кругом гори снігу. Хоча б з кришок позгрібати сніг і соломки насипати.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   21.02.17 20:46

Дякую,Володимире. Дуже приємно з Вами спілкуватися.
В мене пасіка хоч і в дворі стоїть ,біля будинку,але снігу повно, до вуликів доступитись не можна і відкидати нікуди.
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   21.02.17 21:19

sashashunya пишет:
Дякую,Володимире. Дуже приємно з Вами спілкуватися.
В мене пасіка хоч і в дворі стоїть ,біля будинку,але снігу повно, до вуликів доступитись не можна і відкидати нікуди.
Дякую. привет
Ось так як кріт роблю ходи. Сніг кидаю між вулики.

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 459
Пчело-стаж : 6 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2015-05-19

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   23.02.17 15:54

Сьогодні був на пасіці у матері. В світ інший відійшли 4 сім"ї. Три з них на рамках рута і одна на рамках дадана. Я в шоці... За весь період пасічникування не разу не пропала жодна сім"я, а тут чотири.... На рамках дадана сім"я була хвора кам"яний розплід (одна сім"я з усієї пасіки). Думав до весни дотягне... Хотів весною пролікувати і матку поміняти. Тому не здивувався. Дві інші на рамках рута не дотягли, бо корму не хватило. Дійшли до задньої стінки і все. В бік не пішли.Виїли все під чисту на цих рамках.Зимували в одному корпусі.Третя сім"я на рамках рута - схожа картина, але грішу на себе. В цьому останньому вулику немає в підкришнику і в криші прорізів для вентиляціїї і один круглий льоток.Осінню думав прорізать, а потім в гіпсу ходив, забув, а серед зими вирішив не робити це.Через два дня думаю покласти канді на всі сім"ї.

.
.

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   23.02.17 17:39

Фанат пишет:
Сьогодні був на пасіці у матері. В світ інший відійшли 4 сім"ї. Три з них на рамках рута і одна на рамках дадана. Я в шоці... За весь період пасічникування не разу не пропала жодна сім"я, а тут чотири.... На рамках дадана сім"я була хвора кам"яний розплід (одна сім"я з усієї пасіки). Думав до весни дотягне... Хотів весною пролікувати і матку поміняти. Тому не здивувався. Дві інші на рамках рута не дотягли, бо корму не хватило. Дійшли до задньої стінки і все. В бік не пішли.Виїли все під чисту на цих рамках.Зимували в одному корпусі.Третя сім"я на рамках рута - схожа картина, але грішу на себе. В цьому останньому вулику немає в підкришнику і в криші прорізів для вентиляціїї і один круглий льоток.Осінню думав прорізать, а потім в гіпсу ходив, забув, а серед зими вирішив не робити це.Через два дня думаю покласти канді на всі сім"ї.

Чесно кажучи в рутах нічого не розуміюся, але ми переживаємо за зимівлю на 300-й рамці, а 230 ще менша. Думаю тут зимівля повинна бути на 2-х корпусах. 230, а ще коли бджоли з осені зроблять собі так зване ложе то скільки ж тоді залишиться? У Вас ще є сім’ї які зимують на рамці 230 в одному корпусі? Яка в них картина? Щоб не було через 2 дні уже пізно канді ложити. думаю

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 459
Пчело-стаж : 6 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2015-05-19

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   23.02.17 18:42

Сьогодні на зміну на роботу їду на двоє суток, тому неможу щось ложити. А зробив висновок для себе, що в одному корпусі на рутах дуже важко перезимувати. Іншого разу буду пробувати в двух корпусах рута зимувати. Але ж відео є ,що зимують в одному... Думав хватить... На рутах я дрова.Перший клас друга четверть. Все кардинально відмінно в рутів від даданів.Недаром один пасічник казав, що рути-висший пілотаж. На даданах любий  "літати " зможе.

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 368
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 50 семей
Дата регистрации : 2011-01-04

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   23.02.17 21:33

Фанат пишет:
Сьогодні на зміну на роботу їду на двоє суток, тому неможу щось ложити. А зробив висновок для себе, що в одному корпусі на рутах дуже важко перезимувати. Іншого разу буду пробувати в двух корпусах рута зимувати. Але ж відео є ,що зимують в одному... Думав хватить... На рутах я дрова.Перший клас друга четверть. Все кардинально відмінно в рутів від даданів.Недаром один пасічник казав, що рути-висший пілотаж. На даданах любий  "літати " зможе.
Считаю, что   хоть  на  рамке 300,  хоть  на  рамках  145 или  230,  со  СРЕДИНЫ  ЯНВАРЯ  нужно  вести  КОНТРОЛЬ КОРМОВ.Сильной  семье    25 января  дал  лепёшку  больше 1кг  и  18  февраля  продублировал  ещё  одной лепёшкой,  так  как  от  первой  оставался  пятачок.С  18 января, предположительно, семья  выращивает  расплод,  хоть  и  зимует  на  сетчатом  дне  под  плёнкой.ГЛАВНАЯ  СЕЙЧАС  моя  ЗАДАЧА  -  довести  её  до  облёта,  а  потом  разберусь,  что  у  неё  случилось  и  почему  так  много  съели  мёда.Давал  лепёшки  этой  зимой  6  семьям.Ожидаю  завтра  24  февраля  очистительный  облёт.Спасибо.Удачи.
sashashunya
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   23.02.17 22:05

Павел пишет:
Фанат пишет:
Считаю, что   хоть  на  рамке 300,  хоть  на  рамках  145 или  230,  со  СРЕДИНЫ  ЯНВАРЯ  нужно  вести  КОНТРОЛЬ КОРМОВ.Сильной  семье    25 января  дал  лепёшку  больше 1кг  и  18  февраля  продублировал  ещё  одной лепёшкой,  так  как  от  первой  оставался  пятачок.С  18 января, предположительно, семья  выращивает  расплод,  хоть  и  зимует  на  сетчатом  дне  под  плёнкой.ГЛАВНАЯ  СЕЙЧАС  моя  ЗАДАЧА  -  довести  её  до  облёта,  а  потом  разберусь,  что  у  неё  случилось  и  почему  так  много  съели  мёда.Давал  лепёшки  этой  зимой  6  семьям.Ожидаю  завтра  24  февраля  очистительный  облёт.Спасибо.Удачи.
Извините, а сколько Ви даете корма на семью осенью,что уже в январе приходится класть лепешки?
Павел
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   24.02.17 8:58

Я  весной  в  НЕКОТОРЫЕ  семьи  кладу  ПОДСТРАХОВОЧНЫЕ  лепёшки.Как  уже  сказал  выше,  шесть  семей  подкармливал.семьям  в  зиму  оставляю  минимум  14-15 кг мёда  и  семьи   собираю  так.Спасибо.
sashashunya
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   24.02.17 10:35

Павел пишет:
Я  весной  в  НЕКОТОРЫЕ  семьи  кладу  ПОДСТРАХОВОЧНЫЕ  лепёшки.Как  уже  сказал  выше,  шесть  семей  подкармливал.семьям  в  зиму  оставляю  минимум  14-15 кг мёда  и  семьи   собираю  так.Спасибо.
Ви на зиму оставляете только мёд или ещё добавляете сахарний сироп? Спасибо.
sashashunya
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   24.02.17 12:46

Сьогодні вибірково заглядав у декілька вуликів. Мед, який клав 20 лютого майже забрали. Якщо й далі буде така погода, прийдетьсь класти ще.
Павел
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   24.02.17 18:42

Пчёлам  оставляю  в  зиму  ТОЛЬКО  МЁД.Подкормки  и  закормку  пчёл  в  зиму  сахарным  сиропом  НЕ  ПРОВОЖУ.Сегодня  мои  пчёлки  очистились.Из-за  ветра часть  работ  выполнить  не  удалось.
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   24.02.17 19:12

Павел пишет:
... Сегодня  мои  пчёлки  очистились.Из-за  ветра часть  работ  выполнить  не  удалось.

А ось нам не повезло. Так і не дочекались обіцяного тепла. не пойму Спроби політати якісь були але то мізер. Зате лопатою попрацювати прийшлось добре.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   24.02.17 20:13

Вітаю  Володимире.У  Вас  все  КРАСИВО,  а  я  на  пасіці  ГРЯЗЮКУ  МІСЮ.Земля  добре  промерзла  і  вода  не  впитується   та   не   підсихає.У  вас  ще  все  ПОПЕРЕДУ.Дякую.Хай  щастить.
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Будні на пасіці 2017 рік   

Будні на пасіці 2017 рік
Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 5 из 15На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Следующий