Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Воскопрес

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий
АвторСообщение
Фанат
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 546
Пчело-стаж : 7 років
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2015-05-19

СообщениеТема: Re: Воскопрес   27.12.15 16:35

Скупщики вашої мерви в трубу вилетять. [img]http://smiles2k Один мій знайомий добре перетопив, дак мерву не взяли. Сказали: " В этой мерве воска нет!!!"

.
.

Кол-во сообщений : 2716
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: Re: Воскопрес   27.12.15 17:48

Фанат пишет:
Скупщики вашої мерви в трубу вилетять. [img]http://smiles2k Один мій знайомий добре перетопив, дак мерву не взяли. Сказали: " В этой мерве воска нет!!!"

Так і не беруть. Воно ж видно, що мерва з під преса. Я здаю де в 1,5 рази дешевше, але ніхто і мішок не відкриває.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   28.12.15 9:00

Володимире, выходить вони скупають мерву і пресують на такому ж або подібному пресі і мають зиск? Я вважав раніше, щоб вижати з неї все потрібно високотемпературний прес. Ну на зразок скороварки, під тиском?

.
.

СообщениеТема: Re: Воскопрес   28.12.15 10:25

Фанат пишет:
Володимире, виходить вони скупають мерву і пресують на такому ж або подібному пресі і мають зиск? Я вважав раніше, щоб вижати з неї все потрібно високотемпературний прес. Ну на зразок скороварки, під тиском?

Я особисто тих тонкощів не знаю. Думаю, що на промисловому рівні там технологія інша, да і преси потужніші. Та й взагалі мені здається, що ті хто скуповує у пасічників мерву навряд вони з нею щось роблять. Все воно перепродується. А коли перепродується то вже можна і підмішати туди щось, по типу мерви з під преса, яка куплена задешево, а піде по нормальній ціні. Об’єми то вже більші, а перекупщики різні, є совісні, а є і ...

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   02.06.16 18:46

Тиждень назад зробив собі ще один аппарат окрім паровоі воскотопки, що в мене є. Ну взяв виварку на літрів 30 і туди накидав 5 кг мерви. Зверху на мерву десь посередині виварки ставиться дуже дрібна сітка, або сито з діаметрам отворів близько 1 мм. Під нею крильчатка, щоб перемішувати мерву в процесі розварювання. Мерву взяв з своєі паровоі воскотопки. І попав...Very Happy. З 9,900 кг мерви витопив 0,7 кг воску. Ну ще залишилось з мервою, що спливла грам сто нехай... Разом ну максимум 1 кг. Тепер рахую. Мерву у мене цю хотів чоловік перекуп забрати  по 20 грн/ кг. Це майже 200 грн. А витопив я воску на 100 грн. Пролетів я ... Як мені , то краще здавати мою мерву... Мабуть добре витопив на паровій, бо на цій що описав вище мерва виварена і розсипчата. Я навіть іі не став сушити, бо іі не беруть у нас з під таких апаратів. Може правда пресом якби давонов, так більше б воску було б...

.
.

СообщениеТема: Re: Воскопрес   04.06.16 12:05

Фанат пишет:
Тиждень назад зробив собі ще один аппарат окрім паровоі воскотопки, що в мене є. Ну взяв виварку на літрів 30 і туди накидав 5 кг мерви. Зверху на мерву десь посередині виварки ставиться дуже дрібна сітка, або сито з діаметрам отворів близько 1 мм. Під нею крильчатка, щоб перемішувати мерву в процесі розварювання. Мерву взяв з своєі паровоі воскотопки. І попав...Very Happy. З 9,900 кг мерви витопив 0,7 кг воску. Ну ще залишилось з мервою, що спливла грам сто нехай... Разом ну максимум 1 кг. Тепер рахую. Мерву у мене цю хотів чоловік перекуп забрати  по 20 грн/ кг. Це майже 200 грн. А витопив я воску на 100 грн. Пролетів я ... Як мені , то краще здавати мою мерву... Мабуть добре витопив на паровій, бо на цій що описав вище мерва виварена і розсипчата. Я навіть іі не став сушити, бо іі не беруть у нас з під таких апаратів. Може правда пресом якби давонов, так більше б воску було б...

А чому не беруть? Ви ж її не пресом давили. Попробуйте здати. По 20 грн я після преса здав.

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 68
Пчело-стаж : 33
Пчело-семей : 50
Дата регистрации : 2012-04-07

СообщениеТема: Re: Воскопрес   06.06.16 22:48

[/url]
" />
Зробив для себе минулої осені воскопрес по зразку преса, яким тривалий час користується мій товариш Щаблінський Сергій. Тижнів зо два тому попробував ним працювати. Результатом задоволений. До парової вже не повернусь. ОДНОЗНАЧНО!!! В окремому казані розварив 80 темних сот, вирізаних з рамок дадана. Одночасно з нагріванням вирізав соти з рамок та добавляв у чан. На це пішло десь півтори години. Саме пресування зайняло близько пів години. Другий чан, в який стікав віск з під преса по закінченню накрив кришкою і залишив до ранку. Наступного ранку чан перевернув, вода витекла а з чану вийняв масивний круг воску. Зважив - 10 кг 600 г. В середньому по 132 г з кожної рамки. Але результат може бути кращим: тканина з якої пошиті були перші мішки виявилась слабуватою. Тому не зміг досягти максимального зусилля на пресі. Для другої серіі пресування заговлені мішки із синтетичної міцної тканини і прошиті міцною нейлоновою ниткою. Такі, на мою думку, витримають достатній тиск пресу. Вихід воску з однієї рамки має бути більшим.
Переваги:  1. Хороша продуктивність. Раніше я таку кількість рамок міг переробити за три-чотири дні (по 20-25 рамок за один цикл) працюючи паровою воскотопкою. Але 80 рамок це не межа. За один день можна переробити не одну сотню рамок. Для цього просто слід на заміну розвареним і відпресованим періодично добавляти в чан нові вирізані соти. 
2. Незрівнянно більший вихід воску. 3. Віск з під преса має натуральний жовтий колір, чого не завжди вдавалося отримати паровою воскотопкою. 4.При такому пресуванні та використанні алюмінієвого чана відпадає потреба в повторній переплавці воску. Достатньо знизу підрівняти краї виливка і 10-ти кг моноліт воску готовий до реалізації. До того ж чан з розплавленим воском зовні нічим не утеплював. Не утеплював бо розраховував, що всерівно доведеться переплавляти. При утепленні якість виливка повинна бути набагато кращою.
 Раджу всім такий прес. Відео роботи з цим пресом Сергія Щаблінського можна переглянути в Ютубі.  https://www.youtube.com/watch?v=oORGimY0hFc
Примітка. На фото зображений прес, який згодом був дещо дороблений. Чан  в який стікає віск використовую інший ніж на фото -алюмінієвий. Перший блин воску трохи забруднений частинками мерви через те, що під час пресування мішки рвалися, надалі цього не повинно бути.

.
.

СообщениеТема: Re: Воскопрес   10.06.16 17:27

Немолодой пишет:
[/url]
" />
Зробив для себе минулої осені воскопрес по зразку преса, яким тривалий час користується мій товариш Щаблінський Сергій. Тижнів зо два тому попробував ним працювати. Результатом задоволений. До парової вже не повернусь. ОДНОЗНАЧНО!!! В окремому казані розварив 80 темних сот, вирізаних з рамок дадана. Одночасно з нагріванням вирізав соти з рамок та добавляв у чан. На це пішло десь півтори години. Саме пресування зайняло близько пів години. Другий чан, в який стікав віск з під преса по закінченню накрив кришкою і залишив до ранку. Наступного ранку чан перевернув, вода витекла а з чану вийняв масивний круг воску. Зважив - 10 кг 600 г. В середньому по 132 г з кожної рамки. Але результат може бути кращим: тканина з якої пошиті були перші мішки виявилась слабуватою. Тому не зміг досягти максимального зусилля на пресі. Для другої серіі пресування заговлені мішки із синтетичної міцної тканини і прошиті міцною нейлоновою ниткою. Такі, на мою думку, витримають достатній тиск пресу. Вихід воску з однієї рамки має бути більшим.
Переваги:  1. Хороша продуктивність. Раніше я таку кількість рамок міг переробити за три-чотири дні (по 20-25 рамок за один цикл) працюючи паровою воскотопкою. Але 80 рамок це не межа. За один день можна переробити не одну сотню рамок. Для цього просто слід на заміну розвареним і відпресованим періодично добавляти в чан нові вирізані соти. 
2. Незрівнянно більший вихід воску. 3. Віск з під преса має натуральний жовтий колір, чого не завжди вдавалося отримати паровою воскотопкою. 4.При такому пресуванні та використанні алюмінієвого чана відпадає потреба в повторній переплавці воску. Достатньо знизу підрівняти краї виливка і 10-ти кг моноліт воску готовий до реалізації. До того ж чан з розплавленим воском зовні нічим не утеплював. Не утеплював бо розраховував, що всерівно доведеться переплавляти. При утепленні якість виливка повинна бути набагато кращою.
 Раджу всім такий прес. Відео роботи з цим пресом Сергія Щаблінського можна переглянути в Ютубі.  https://www.youtube.com/watch?v=oORGimY0hFc
Примітка. На фото зображений прес, який згодом був дещо дороблений. Чан  в який стікає віск використовую інший ніж на фото -алюмінієвий. Перший блин воску трохи забруднений частинками мерви через те, що під час пресування мішки рвалися, надалі цього не повинно бути.

Гарно. Я такий блин ще раз перетоплював, добре утепляв і давав відстоятися. Тоді виходить взагалі чистий. Такий як на фото можуть ще й не прийняти, або прийняти по меншій ціні. А взагалі, що мені подобається в моєму воскопресі (Кулакова) так це те, що всі ці роботи проводяться в одній ємності, не треба наливати переливати. Немає такого пару, а коли працюєш в приміщенні, то це грає не абияку роль. І не прив’язаний до преса. Він працює ти біля біля бджілок або телевізора. Прийшов придавив і далі своїм ділом займатися. Може трішки і довше, за то, як то кажуть ... комфорт. lol!

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 68
Пчело-стаж : 33
Пчело-семей : 50
Дата регистрации : 2012-04-07

СообщениеТема: Re: Воскопрес   14.07.16 6:49

Немолодой пишет:
При утепленні якість виливка повинна бути набагато кращою.

За другим сеансом переробки воскосировини чан, в який стікає відпресований рідкий віск утеплив старим одягом і залишив в такому стані на 15-18 годин. Після цього з чана легко випав гарний, рівний, жовтий моноліт воску вагою в 12 кг.  Зішкріб з нижньої частини тонкий шар бруду. І  ВСЕ!!! На весь процес затратив десь трохи більше 3 годин часу. Ніякий інший спосіб переробки воскосировини не зрівняється по продуктивності з таким пресуванням.

.
.

СообщениеТема: Re: Воскопрес   23.09.16 20:52

Зібралось трішки сировини для воскопреса. Позавчора перетопив, сьогодні дістав кружечок вагою 5,1 кг.

Знизу Думаю, що не погано.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   24.09.16 20:28

Непогані блінчики.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   18.11.17 16:29

Зробив собі в кінці літа ось такий аппарат:

Получив на виході ось таку мерву:

привет

.
.

СообщениеТема: Re: Воскопрес   18.11.17 18:54

Фанат пишет:
Зробив собі в кінці літа ось такий аппарат:

Получив на виході ось таку мерву:

привет

Гарний. Хотілося б побачити його в роботі.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   18.11.17 21:19

Відео не знімаю і на ю туб не закидаю... привет

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 220
Пчело-стаж : 5
Пчело-семей : 60
Дата регистрации : 2016-03-05

СообщениеТема: Re: Воскопрес   25.11.17 18:19

Сьогодні перетоплював суш з вибракованих рамок,щось погано віск відтоплювався. Не зайвим би був і воскопрес.
Вернуться к началу Перейти вниз
Фанат
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   25.11.17 18:24

sashashunya пишет:
Сьогодні перетоплював суш з вибракованих рамок,щось погано віск відтоплювався. Не зайвим би був і воскопрес.
Чим топили???

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   25.11.17 18:47

ТА чим,як завжди примітивним способом. На газовій плиті в чавуні, а потім відкидав на марлю. З мішка вийшло 4кг гарного воску і десь 4кг мерви.
Фанат
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   25.11.17 19:44

sashashunya пишет:
ТА чим,як завжди примітивним способом. На газовій плиті в чавуні, а потім відкидав на марлю. З мішка вийшло 4кг гарного воску і десь 4кг мерви.
Треба купувати аппарат. Я якщо є вільні гроші вкладую в івентар. До цього всерівно постопуво прийдете. В мене майже все є крім великої кількості сімей. думаю думаю думаю думаю Very Happy

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   25.11.17 20:13

Фанат пишет:
sashashunya пишет:
Треба купувати аппарат. Я якщо є вільні гроші вкладую в івентар. До цього всерівно постопуво прийдете. В мене майже все є крім великої кількості сімей. думаю думаю думаю думаю Very Happy
А вмене навпаки. Будь ласка порадьте який апарат і де його можна придбати.
Фанат
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   25.11.17 20:22

Я не великий знаток воскотопок і пресів. Це до Володимира.В мене отака ще є:

lol!

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   25.11.17 21:40

Фанат пишет:
Я не великий знаток воскотопок і пресів. Це до Володимира.В мене отака ще є:

lol!
Ну і як вона? Я колись брав у знайомого схожу, тільки старого зразка. Це парова воскотопка. Мені не сподобалась . Перетопив кучу рамок,а воску вийшло зовсім мало.Можливо сучасні набагато кращі.
Вова
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 473
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 2011-11-23

СообщениеТема: Re: Воскопрес   03.12.17 13:38

Шановні колеги, вирішив собі спростити процес перетопки рамок.Думаю зробити парогенератор, і після нього видавити ще воскопресом.Але передивляючись відео на ютубі побачив, що багато хто використовує центрифуги із пральних машин.Як Ви вважаєте що буде краще- прес, чи центрофуга?Можливо хтось і користується.Буду вдячний за пораду.
Фанат
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   03.12.17 15:16

Мене мої прес і воскотопка цілком устраює.

.
.

СообщениеТема: Re: Воскопрес   04.12.17 9:55

Вова пишет:
Шановні колеги, вирішив собі спростити процес перетопки рамок. Думаю зробити парогенератор, і після нього видавити ще воскопресом.Але передивляючись відео на ютубі побачив, що багато хто використовує центрифуги із пральних машин. Як Ви вважаєте що буде краще- прес, чи центрофуга? Можливо хтось і користується.Буду вдячний за пораду.

Центрифуги бачив тільки на Ютубі, а прес в роботі. Тому я за прес.  lol!

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Воскопрес   04.12.17 14:51

Владимир пишет:
Вова пишет:
Шановні колеги, вирішив собі спростити процес перетопки рамок. Думаю зробити парогенератор, і після нього видавити ще воскопресом.Але передивляючись відео на ютубі побачив, що багато хто використовує центрифуги із пральних машин. Як Ви вважаєте що буде краще- прес, чи центрофуга? Можливо хтось і користується.Буду вдячний за пораду.

Центрифуги бачив тільки на Ютубі, а прес в роботі. Тому я за прес.  lol!
Центифуга буде дорого. Думаю, пресом саме швидше. Розварену суш тільки вспівай віджимати. З мервою я правда возився. lol!

СообщениеТема: Re: Воскопрес   

Воскопрес
Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 2 из 3На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Українські Бджоляри :: Пчеловодство :: Инвентарь-
Перейти: