Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Что сегодня на пасеке 2015 г

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий
АвторСообщение
Оришкін
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 4
Пчело-стаж : Початківець
Пчело-семей : 3
Дата регистрации : 2015-03-09

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   05.04.15 20:17

На жаль вже немає. В майбутньому буду все фіксувати на камеру.
Вернуться к началу Перейти вниз
Вова
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 464
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 2011-11-23

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   07.04.15 20:18

Був сьогодні на пасіці погода нерадує сильні вітри бджілки у вуликах сидять вилетіти нікуди неможуть
adam
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 605
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2006-11-08

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   07.04.15 20:22

Також і у нас,холодно і вітер.
Павел
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 368
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 50 семей
Дата регистрации : 2011-01-04

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   25.04.15 22:21

10-11 апреля расширил  семьи постановкой  магазинов.24 апреля  проконтролировал  как  пчёлы  освоили  магазины и зашли  ли  туда  матки.Спасибо.
Владимир
.
.

Кол-во сообщений : 2584
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   30.04.15 22:28

По приезду на пасеку сразу был шок.   Всё вокруг домика выгорело. Берёзка моя чёрная метра три в высоту. Пакет с соком сгорел. Огонь остановили в метре от домика.
Пора уже власти задуматься над наказанием для горе-поджигателей. Горят города, села, леса, болота и никому нет дела до этого. Зато в местной газете предупреждение - за сжигание листьев во дворах штраф от 300 до 1300грн.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   01.05.15 23:07

Да  уж,  дела.Хорошо,  что  хорошо  закончилось.Хотя  праздники  только  начинаются.Глаз  да  глаз  нужен  за  отдыхающими.Спасибо.
Павел
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   01.05.15 23:10

Постановка и  контроль  отстройки  вощины.Спасибо.
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   02.05.15 9:07

Павел пишет:

Постановка и  контроль  отстройки  вощины.Спасибо.

У меня что то эти дни пчёлы были очень агрессивные. Пришлось даже одеть перчатки на время. Хотя на соседских пасеках такая же картина. Буду сажать мяту lol!  Спасибо.
Вощину надо ставить. В ульях, где большое подрамочное расстояние, отстроили языки и уже печатный трутень.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   02.05.15 20:32

Я  с  двух строительных  рамок трутня  печатного  уже  вырезал,  на  подходе  следующие  рамки.Пчелинный  расплод  в  магазинных  рамках  уже  начал  лупиться.Ставлю  на  сильные  семьи вторые  магазины, в  первом  магазине  хороший  напрыск  и  расплод.Удачи.Спасибо.
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   09.05.15 21:07

Сегодня на пасеке красота. Цветут сады, пчёлки работают. Пчеловод тоже. Но без ложки догтя конечно не обойтись. А портят всю картину клещи. Как ни защищался, один всёравно присосался.

.
.

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   29.05.15 22:07

Після чотирьох днів роботи бджіл на акації різко похолодало. +13 вдень. Зараз така картина. На нижньому льотку вентилюють, а верхній закрили.

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 459
Пчело-стаж : 6 років
Дата регистрации : 2015-05-19

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   30.05.15 12:46

Оришкін пишет:
Хлопці як у кого перезимували бджоли? Бо в наші місцевості (Рівнеська обл) дуже багато сімей пропало, А в тих що осталися то багато мору. Корм був нормальний та вистачало. Хто що думає?
У мене з моїх 7 сімей і 1 нуклеуса на 4 рамки перезимували всі.Слава Богу. Постучу по дереву.За 5 зим не одна сімя не пропала. А взагалі кожен пасічник повинен проаналізувати що можливо він осінню зробив не так, та на протязі всього попереднього сезону і зробити сам висновки... Моя думка така. Я зимую на сахарі. В осінній сахарний сироп додаю близько 10 % любого меду і відвар полину і деревію. Восени обробляю біпіном , парами щавелевої кислоти та тімолом. Проводжу осіннє нарощування молодих бджіл на зиму. Скорочую гніздо до 8...9 рамок.Формую гніздо після закормки.Рамки повинні бути залиті на 2/3 і запечатані.Утеплення повинно бути таке, щоб не було сирості.Зимую на вулиці, бо бджоли при таких зимах як зараз в зимівнику у мене виповзають і коченіють.При температурі зимою більше 4 градусів знімаю утеплювач з вуликів, бо бджоли підіймаються до потолочини , або матка почне червити посеред зими. Весною після обльоту даю канді незалежно від того чи є корм у вулику. Це є стимуляція матки нарощувати яйцекладку. І за сезон міняю більше ніж 35% рамок. Все це дає, на мою думку, успіх зимівлі.
І мед.
Не потрібно на цьому економити, бо будуть погані сімї потім і будуть пропадати взимку...

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   30.05.15 13:00

Вова пишет:
Був сьогодні на пасіці декілька сімей опоносилось це в мене перший раз таке що потрібно робити що їм дати і що робити із рамками які опоносили перетопити їх чи можна використовувати
У мене у перші роки пасічникування були слабі сімї і опоносились. Рамок не хватало і я нічого не робив бо не знав. Зараз скажу-в книжках говориться, що спори нозематозу повсюди.І я думаю ,що кожна сімя є носієм нозематозу в якійсь мірі. При чудовому утриманні сімей він не проявляється і фактично не мішає медозбору.Вважаю, що сильно опоношені рамки потрібно перетопити, а де не так сильно опоношені помити, почистити і використовувати якщо є  нехватка є суші.А в НОЗЕМАТОЗІ, я десь читав, є антибіотик.Хоча на пачках і не пишуть... Так що подумайте... чи використовувати його.

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   08.06.15 9:02

Вчера был на пасеке.Пересматривал семьи на наличие маточников. Нууу... есть ,но не много.Семьи в рабочем развивиющемся состоянии. А насчет меда-дело труба. С акации круглый ноль.Качать не буду-пусто.Есть в каждом улье по 2 рамки с медом и все. Только замазать медогонку. Все забивают пергой. Вчера вынул для себя одну рамку с акациевым медом и две рамки с пергой и все.Все жалуются что меда нет, акация сгорела, сады дали только на развитие семей. У кого как??? Напишите.

Пасічник
Пасічник

Откуда : Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Одаї.
Пчело-стаж : 2
Дата регистрации : 2015-06-06

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   09.06.15 17:15

А у мене не перезимували тому, що було сформовано неправильно гніздо плюс не обробив від кліща. Меду мали достатку плюс я давав канді коли потепліло до першого вильоту не дожили. Цього року один рій залиттів сам,  плюс п’ять привіз з лісу, їх об’єднав в три сім`ї . Думаю, що цього року уже качну трішки меду бо того року була практика. Я об’єднюю через газету. Скобками газету прибиваю до рамки і ставлю між сім’ями і на одну добу, ще ставлю між ними роздільну дошку. То вчора (8 червня) забрав роздільні дошки, щоб об’єднувалися а в одному вулику самі уже об’єдналися зробили шпаринку в газеті плюс в роздільні дошці була мала дірочка то вони і об’єдналися. Сьогодні у нас сонячно і взагалі цей рік у нас погода супер. Тільки не має взятку бо коло мене посіяли кукурудзу і сою але думаю, що бджілки щось принесуть а так немає нащо нарікати.  Цікаво а як колись люди набирали досвіду і скільки їм треба було запороти сім`їв?  Інтернету не було поділитися досвідом недуже хотіли.
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Кол-во сообщений : 984
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 2009-09-25

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   09.06.15 23:17

микола135 пишет:
А у мене не перезимували тому, що було сформовано неправильно гніздо плюс не обробив від кліща. Меду мали достатку плюс я давав канді коли потепліло до першого вильоту не дожили. Цього року один рій залиттів сам,  плюс п’ять привіз з лісу, їх об’єднав в три сім`ї . Думаю, що цього року уже качну трішки меду бо того року була практика. Я об’єднюю через газету. Скобками газету прибиваю до рамки і ставлю між сім’ями і на одну добу, ще ставлю між ними роздільну дошку. То вчора (8 червня) забрав роздільні дошки, щоб об’єднувалися а в одному вулику самі уже об’єдналися зробили шпаринку в газеті плюс в роздільні дошці була мала дірочка то вони і об’єдналися. Сьогодні у нас сонячно і взагалі цей рік у нас погода супер. Тільки не має взятку бо коло мене посіяли кукурудзу і сою але думаю, що бджілки щось принесуть а так немає нащо нарікати.  Цікаво а як колись люди набирали досвіду і скільки їм треба було запороти сім`їв?  Інтернету не було поділитися досвідом недуже хотіли.
 Просто було все набагато простіше і інтернету непотрібно було бо небуло кліща і незнали навіть що воно таке і такої проблеми не винекало. Мій дід тримаючи пасіку розповідав вилетів рій небуло де посадити висипав на траву і зверху накрив оберемком соломи і через два тижні викачав відро меду. Бо квітів було набагато більше ,а сьогодні медодаї зменшились і плюс до того появились усякі хвороби які і заважають пасічникам працювати, і тим самим ускладнюють їх працю.
Павел
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   10.06.15 21:34

На  прошлых  выходных  качнул  немного  медку.
микола135
Пасічник
Пасічник

Откуда : Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Одаї.
Пчело-стаж : 2
Дата регистрации : 2015-06-06

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   10.06.15 23:14

оберіг пишет:
микола135 пишет:
 Просто було все набагато простіше і інтернету непотрібно було бо небуло кліща і незнали навіть що воно таке і такої проблеми не винекало. Мій дід тримаючи пасіку розповідав вилетів рій небуло де посадити висипав на траву і зверху накрив оберемком соломи і через два тижні викачав відро меду. Бо квітів було набагато більше ,а сьогодні медодаї зменшились і плюс до того появились усякі хвороби які і заважають пасічникам працювати, і тим самим ускладнюють їх працю.

Плюс тепер багато ВАРВАРІВ спалюють суху траву на полях і ніхто не задумувався проте, що багато рослин зацвітає на другий рік свого життя от і звідси мало медоносних рослин.
Фанат
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   11.06.15 8:30

Павел, у вас есть полурамки с верхней планкой толщиной 10 мм. Я так понимаю в верхней планке забиты по два гвоздя для крепления боковых планок. Вопрос в том, что как ведут себя такие рамки? Если вы струшиваете пчел с рамки, держа за плечики на которых она висит в улье, то боковые планки не отрываются от верхней  планки если рамка полномедная? Или сметаете пчел?

Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   11.06.15 8:45

С  такими  рамками  работаю  уже  3  года.Ни  одна  рамка  не  оборвалась  и  не  сломалась.Да  и  медку  больше,  и  изготовление  легче,  короче  МНЕ  НРАВИТСЯ.Я  не  сильно  приветствую  СТОЛЬКО  ЯДА  в  улей.Спасибо.
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   11.06.15 23:01

Привіт всім. Нарешті вирвався з лісу. З 5 червня відкачував мед з акації і знімав рої. Вийшло сім роїв. Два вилетіли без мене. А 5 вернув назад. Зараз знову спека, бджоли без роботи висять бородами. По місту зацвіла липа, але в лісі ще. Коли їхав з пасіки то побачив, що бризкають свиріпу по соняху. Святковий настрій пропав думаю

.
.

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   19.06.15 23:42

Владимир пишет:
... Зараз знову спека, бджоли без роботи висять бородами. По місту зацвіла липа, але в лісі ще. Коли їхав з пасіки то побачив, що травлять хімією свиріпу по соняху. Святковий настрій пропав думаю

Да, спека погано, а зараз вдень +15 +16 ще гірше. По місту липа ще цвіте. В лісі стоїть зелена, без цвіту. Чекаємо потепління. 2-3 дні і почне цвісти липа в лісі думаю

Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 464
Пчело-стаж : з 2009р
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 2011-11-23

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   22.06.15 18:04

В нас липа цвіте бджілки працюють сьогодні вночі пройшов непоганий дощик.В пятницю прилетів рій і сів навпроти воріт.Що цікаво ловушки пусті а таким чином прилітає уже 2 рій.
Владимир
.
.

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   26.06.15 18:21

Вова пишет:
В нас липа цвіте бджілки працюють сьогодні вночі пройшов непоганий дощик.В пятницю прилетів рій і сів навпроти воріт.Що цікаво ловушки пусті а таким чином прилітає уже 2 рій.

Мабуть дуже чемний рій. Сів навпроти воріт і каже:- хазяїне, готуй гарного вулика, побільше рамок з вощиною і відкривай ворота. lol!

.
.

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   26.06.15 18:24

Різко похолодало. З ночі пішов дощ і льє цілий день. А липа цвіте і пахне. Вірніше пахла думаю

СообщениеТема: Re: Что сегодня на пасеке 2015 г   

Что сегодня на пасеке 2015 г
Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 4 из 6На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий