Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Альпийский улей (улей Роже Делона)

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
GRIGORIY
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 16
Дата регистрации : 2013-03-20

СообщениеТема: Альпийский улей (улей Роже Делона)   30.03.13 22:52

вітаєм .я хочу спробувати займатись бжільництвом, шукав інформацію про вулики і натрапив на "Альпийский улей (улей Роже Делона)" по багатьох описах його називають кращим у отримані меду та розвитку сімї. так от мені цікаво що хто думає і знає пр ці вулики Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Кол-во сообщений : 984
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 2009-09-25

СообщениеТема: Re: Альпийский улей (улей Роже Делона)   31.03.13 14:25

GRIGORIY пишет:
вітаєм .я хочу спробувати займатись бжільництвом, шукав інформацію про вулики і натрапив на "Альпийский улей (улей Роже Делона)" по багатьох описах його називають кращим у отримані меду та розвитку сімї. так от мені цікаво що хто думає і знає пр ці вулики Smile
Те ,що Ви хочете зайнятися бджільництвом цє добре ,а на рахунок меду то його не робить вулик ,а за цим криється велика праця бджоляра ,яка і дає добрі результати в будь якій кострукції вулика що до медозбору. А якщо питання якої конструкції обрати вулик то тут буде дуже багато різних факторів тому кожен вулик заслуговує на увагу.
GRIGORIY
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 16
Дата регистрации : 2013-03-20

СообщениеТема: Re: Альпийский улей (улей Роже Делона)   31.03.13 18:29

так з цим усім я згоден [img]http://smiles2k та от в описах всеодно виділяють цю конструкцію вулика думаю
говорячи що у ньому дуже хороший мікроклімат ,винтеляція, температура.за рахунок цього
бджоло сімя не витрачає велику кількісь енергії (одже і меду) на підтриманя темперетури і винтиляцію (доречі кількісь меду досить велика до 50%), конструкція вулика передбачає лише один нижній льотокSmile а зверху є кормушка яка грає роль повітряної подушки,зовні цей вулик нагадує звичайний багатокорпусник тільки розміри набагато менші, book
Якось дивно що тут на форумі я незнайшов інформ. на цю тему, тай мені цікаво як може працювати лише один льоток на багато корпусів не пойму і чи можна добитись таких же результатів тільки з стандартним багатокорпусним під рамку дадана думаю
Немолодой
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 68
Пчело-стаж : 33
Пчело-семей : 50
Дата регистрации : 2012-04-07

СообщениеТема: Re: Альпийский улей (улей Роже Делона)   31.03.13 20:24

GRIGORIY пишет:
...чи можна добитись таких же результатів тільки з стандартним багатокорпусним під рамку дадана
Ну по-перше стандартний багатокорпусний має рамку Рута , а не Дадана. По-друге вулик Роже Делона має і цілий ряд недоліків. Свого часу, а це десь під кінець 80-мидесятих років минулого століття його занадто сильно рекламували. Я б радив, спираючись на свій немалий досвід починати пасічникування відразу з стандартного багатокорпусного. Да, там потрібен деякий досвід роботи з бджолами, зате потім Ви вже матимите пасіку з сучасною, прогресивною системою вуликів. І зможете без особливих проблем доглядати пасіку в сотню вуликів. А якщо ж нині вам хочеться просто побавитись якимось екзотичним типом вулика, то то вже вибирайте сам.

СообщениеТема: Re: Альпийский улей (улей Роже Делона)   

Альпийский улей (улей Роже Делона)
Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Українські Бджоляри :: Пчеловодство :: Инвентарь-
Перейти: