Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Потрібна допомога!!!

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Remston
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 1
Пчело-стаж : 0
Пчело-семей : 2
Дата регистрации : 2012-10-29

СообщениеТема: Потрібна допомога!!!   30.10.12 22:31

Добрий день!!
Привезли мені в село два вулики у подарунок. Власник говорив, що в одному сім’я з ранньої весни сама збирала мед і ніхто з вулика мед не доставав на протязі року, в другому вулику бджоли з’явились самі десь всередині літа. Я ще них не бачив. Хочу приїхавши в село та бути підготовленим до роботи з ними. Буду робити так:

1. Дочекаюсь потепління, не в пахмурний день відкрию вулики щоб подивитись на ситуацію в них, на кількість меду на рамках (за інфою має бути до 2 кг меду на рамці), на приблизну кількість бджіл, наявність матки;

2. Поставлю банку з сиропом (1 води до 2 цукру) на рамки напроти клубу (закрию горловину марлею та поставлю догори дном), за прочитаною інфою її має вистачати на 25 днів;

3. Чи потрібно доставати крайні рамки, якщо на них немає бджіл??. При достатній кількості меду рамки з великім вмістом меду поставлю по боках а при недостачі корму - всередину, якщо слабі сім’ї то може краще наповнити рамки сиропом і поставити по краях а не ставити в банці на рамки??;

4. Приблизно всередині листопада, коли настануть похолодання, я перенесу вулики в приміщення, перед цим в ньому закрию вікна, щоб було темно (придбаю фонарик з червоним світлом для перевірки взимку), оброблю вапном, посиплю отруту від мишей (читав про них, зрозумів що приносять багать проблем);

5. Зроблю фото для того щоб можна було показати на форумі.

Якщо щось з написаного неправильно то прошу Вас мені підказати в чому помилка, можливо я щось упустив то також будь ласка підкажіть.
Вернуться к началу Перейти вниз
yasinovski
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 1
Дата регистрации : 2013-01-01

СообщениеТема: Re: Потрібна допомога!!!   01.01.13 7:20

як би Ви не були готові всеодно буде страшно!!!я вперше як взявся до бджільництва думав капець буде усьому!!! Можу Вам порадити один хороший сайт там багато потрібної інформації на рахунок початку бджолярства!!!тут все доступно написано, хоча на російській, але думаю зрозумієте!!!якщо Вам потріний буде гід то можу виступити в його ролі.
http://my-bees.ru/pchelovodstvo.html
Вернуться к началу Перейти вниз

Потрібна допомога!!!
Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Українські Бджоляри :: Пчеловодство :: Разведение и содержание пчёл-
Перейти: