Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

ПЧЕЛЫ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
toxa69
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 2
Дата регистрации : 2012-04-18

СообщениеТема: ПЧЕЛЫ   18.04.12 19:17

Доброго дня уважаемые пчеловоды.Новенький на вашем форуме и прошу извенения за может быть некорректный вопрос.
Подумываю развести пчел.на даче.
но многое ище незнаю.

интересует вопрос по пчелам от начала и так далее

Что для етого надо и с чего мне начать.?
Вернуться к началу Перейти вниз
_Garik_
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 163
Пчело-стаж : з 2008р
Пчело-семей : 40
Дата регистрации : 2010-03-21

СообщениеТема: Re: ПЧЕЛЫ   18.04.12 19:40

Почати потрібно з книжок, і познайомитися з досвідченим бджоларем... для того щоб подивитися що то таке бджоли

Потім прикупити 2-4 вулики конструкція яких вам більше до вподоби, хоча для початківця добрі б були лежаки...

купити інвентар, бджіл
Роман Гой
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 119
Пчело-стаж : з 2010року
Пчело-семей : 20
Дата регистрации : 2011-04-19

СообщениеТема: Re: ПЧЕЛЫ   18.04.12 19:53

_Garik_ пишет:
Почати потрібно з книжок, і познайомитися з досвідченим бджоларем... для того щоб подивитися що то таке бджоли

Потім прикупити 2-4 вулики конструкція яких вам більше до вподоби, хоча для початківця добрі б були лежаки...

купити інвентар, бджіл

[img]http://smiles2k Я саме так і починав, книжок прочитав багато, але на практиці мені дужу допоміг мій сусід пасічник.
З інвентаря на початку я мав: стамеску, вилку для розпечетування, сітку лицьову, гусяче крилор, яке мені сусід подарив, і саморобну медогонку яку з батьком зробили і димар.
Починав з 2 вуликів лежаків (дадани).
Владимир
.
.

Кол-во сообщений : 2584
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: Re: ПЧЕЛЫ   20.04.12 21:20

Роман Гой пишет:
_Garik_ пишет:

купити інвентар, бджіл

Я саме так і починав, книжок прочитав багато, але на практиці мені дужу допоміг мій сусід пасічник.
З інвентаря на початку я мав: стамеску, вилку для розпечетування, сітку лицьову, гусяче крилор, яке мені сусід подарив, і саморобну медогонку яку з батьком зробили і димар.
Починав з 2 вуликів лежаків (дадани).

А я ось книжки почав читати після того як погубив сандалі, коли тікав від бджіл, які повилітали дружно з вулика після мого втручання. Але спочатку позашивав усі дірки в масці, одів нарукавники, сапоги і запросив знайомого пасічника для консультації.

СообщениеТема: Re: ПЧЕЛЫ   

ПЧЕЛЫ
Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Українські Бджоляри :: Пчеловодство :: Разведение и содержание пчёл-
Перейти: