Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Украинская степная порода

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5  Следующий
АвторСообщение
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

Кол-во сообщений : 2526
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 2010-04-24

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 8:27

vovchik пишет:

И что характерно - не один mashik не совсем лестно отзывается именно о этих матках. думаю
Но что хорошо - так это антагонизм мнений. Very Happy

Ну тоді приклади в студію!!! І те що ставиться в мінус також нехай приведуть, а не просто, що комусь просто не подобаєься. ФАКТИ![/quote]

Факты вещь строгая. Кто бы спорил. Но люди то эти не в Интернете.
Вернуться к началу Перейти вниз
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Кол-во сообщений : 984
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 2009-09-25

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 11:12

vovchik пишет:

И что характерно - не один mashik не совсем лестно отзывается именно о этих матках. думаю

Ну тоді приклади в студію!!! І те що ставиться в мінус також нехай приведуть, а не просто, що комусь просто не подобаєься. ФАКТИ![/quote]Факти читаєм в темі про карпатку.
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 12:25

vovchik пишет:

Ну тоді приклади в студію!!! І те що ставиться в мінус також нехай приведуть, а не просто, що комусь просто не подобаєься. ФАКТИ![/quote]

Я не можу від чужого імені виступати.
Але, якщо мені буде дозволено, то перекажу дещо. А саме те що сім'ї що мають саме цих маток дуже слабо розвиваються. І саме по цій причині надто зношуються на затяжних взятках, яким якраз є взяток із соняха.
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 12:29

Игорь пишет:
vovchik пишет:

Ну тоді приклади в студію!!! І те що ставиться в мінус також нехай приведуть, а не просто, що комусь просто не подобаєься. ФАКТИ!

Я не можу від чужого імені виступати.
Але, якщо мені буде дозволено, то перекажу дещо. А саме те що сім'ї що мають саме цих маток дуже слабо розвиваються. І саме по цій причині надто зношуються на затяжних взятках, яким якраз є взяток із соняха.[/quote] Да на подсолнухе вроде работают нормально.Развитие по весне не ахти,но повторяю это касается не всех,а тех семи маток о которых писал раньше.Кусаются больше чем свои.Зимовка не ахти. http://b.foto.radika
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 12:45

mashik пишет:
Да на подсолнухе вроде работают нормально.
1.Развитие по весне не ахти,но повторяю это касается не всех,а тех семи маток о которых писал раньше.
2.Кусаются больше чем свои
3..Зимовка не ахти. http://b.foto.radika

Ну и какие еще нужны факты?
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 12:46

не пойму
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 13:08

Игорь пишет:
mashik пишет:
Да на подсолнухе вроде работают нормально.
1.Развитие по весне не ахти,но повторяю это касается не всех,а тех семи маток о которых писал раньше.
2.Кусаются больше чем свои
3..Зимовка не ахти. http://b.foto.radika

Ну и какие еще нужны факты?
Скажут неправильно содержите,так содержим всех одинаково и своих и чужих в одинаковых условиях при одинаковых кормах,что же их с соски кормить. http://b.foto.radika Занадто.
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 13:54

mashik пишет:
Скажут неправильно содержите,так содержим всех одинаково и своих и чужих в одинаковых условиях при одинаковых кормах,что же их с соски кормить. http://b.foto.radika Занадто.

Нехочу этих ребят обидеть но уж очень они категорично отметают чужие доводы и факты а хотят слышать, и принимают за аксиому, только свои. Хотя сами и пишут "шануймося".
Так нельзя. Вот я, например, не покупал маток степной у Егошина. Покупал у других матководов. Впечетление не очень - скажем 50х50...
Пчела заметно строже а в работе моей карпатки хуже.
О матках Егошина слышу много и все мнения противоречивы. Потому и с вниманием изучаю мнения других. И именно мнения типа: "все туфта только матки Егошина - самые хорошие из всех" у меня вызывают подозрение.
Вот, к стати, Андрей Сумчанин - более объективно оценивает. Именно к его оценке этих маток и к твоей Волода я прислушиваюсь более всего.
Если человек объективен ты ему веришь. А если всех и вся поливает грязью а хвалит только свое - http://b.foto.radika или это менеджер по продаже занимается черным пиаром или человек не объективный и не опытный но очень упрямый.
Еще раз повторюсь - никого не хочу обидеть. Просто выссказываю свое мнение.
vovchik
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 61
Пчело-стаж : 19
Пчело-семей : 24
Дата регистрации : 2010-07-25

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 20:31

Тут хлопці треба дещо уточнити:
- на весні матки віл Егошина не набагато відстають від маток (дочок)Гайдара;
- неперезимувало в мене 2 дочки від Егошинських маток, але і найкраще перезимували і егошиські матки і деякі їх дочки;
- вучково від Гайдара кусаеться не менше українок.
Сьогодні був в магазині є матки (карпатки) від Вітушинсього думаю 1-2 взяти для проби і подальших порівнянь.
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 20:52

vovchik пишет:
- неперезимувало в мене 2 дочки від Егошинських маток, але і найкраще перезимували і егошиські матки і деякі їх дочки;
Сьогодні був в магазині є матки (карпатки) від Вітушинсього думаю 1-2 взяти для проби і подальших порівнянь.
Я о карпатке тоже ничего плохого сказать не могу.На следующий год тоже планирую прикупить .Вот тогда что нибудь можна будет написать.
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 20:56

Игорь пишет:
mashik пишет:

Нехочу этих ребят обидеть но уж очень они категорично отметают чужие доводы и факты а хотят слышать, и принимают за аксиому, только свои. Хотя сами и пишут "шануймося".
Так нельзя. Вот я, например, не покупал маток степной у Егошина. Покупал у других матководов. Впечетление не очень - скажем 50х50...
Пчела заметно строже а в работе моей карпатки хуже.
О матках Егошина слышу много и все мнения противоречивы. Потому и с вниманием изучаю мнения других. И именно мнения типа: "все туфта только матки Егошина - самые хорошие из всех" у меня вызывают подозрение.
Вот, к стати, Андрей Сумчанин - более объективно оценивает. Именно к его оценке этих маток и к твоей Волода я прислушиваюсь более всего.
Если человек объективен ты ему веришь. А если всех и вся поливает грязью а хвалит только свое - http://b.foto.radika или это менеджер по продаже занимается черным пиаром или человек не объективный и не опытный но очень упрямый.
Еще раз повторюсь - никого не хочу обидеть. Просто выссказываю свое мнение.
http://b.foto.radika Менеджер по продаже.С другой стороны ,но получается в Андрея Сумчанина работать с украинской пусть работает.Никто же не против.Каждому свое.Может и есть у Егошина хорошие матки,но ребята среди них тоже есть туфта как и у других.
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Кол-во сообщений : 984
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 2009-09-25

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 21:02

vovchik пишет:
Погоджуюсь ,що треба уточнити:1.Карпатка навесні скоріше розвивається і це факт бо їх і використовують на ранні пакети ,а не степову. А це говорить нам про те ,що ранній медозбір карпатка дасть кращий.2.Коли ми візьмемо будь яку літературу про карпатку і степову і прочитаєм ,що карпатка бджола більш миролюбива ніж степова ,вона і менш рійлива ніш степова це доказано як наукою так і практикою.3.Карпатка ранній вильот розпочинає скоріше і пізніше завершує ніш степова і якщо навіть моросить легенький дощик то карпатка працює а степова буде чикати погоди і цє також факт провіриний досвідом.А винятки бувають у всіх порід бджіл - моя думка .
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 21:05

оберіг пишет:
vovchik пишет:
Погоджуюсь ,що треба уточнити:1.Карпатка навесні скоріше розвивається і це факт бо їх і використовують на ранні пакети ,а не степову. А це говорить нам про те ,що ранній медозбір карпатка дасть кращий.2.Коли ми візьмемо будь яку літературу про карпатку і степову і прочитаєм ,що карпатка бджола більш миролюбива ніж степова ,вона і менш рійлива ніш степова це доказано як наукою так і практикою.3.Карпатка ранній вильот розпочинає скоріше і пізніше завершує ніш степова і якщо навіть моросить легенький дощик то карпатка працює а степова буде чикати погоди і цє також факт провіриний досвідом.А винятки бувають у всіх порід бджіл - моя думка .
Я вполне согласен с Василием что карпатские пчелы промышленно используют для пакетов. [img]http://smiles2k
vovchik
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 21:35

давайте далі уточняти:
1. карапатка мясна тому і використовуються на пакети, а ранній розвтиок повязаний з тим, що в Закараптті вже в квітня відцвітають сади (генетично вона повинна стартувати раніше це факт);. але суттєвих переваг в силі ніколи не відмічав, а зрештою нащо мені мішок бджіл а меду "0"?
2. на рахунок злобливості клижки багато чого пишуть, а вірніше переписують один в одного, а на практиці, чогось не так.
3. кашковський у своїх лекціях доходчиво пояснив що при поганій погоді вильоти бджіл не ахті добра ознака, кріи того що втрачаються бджоли ніякої користі не несе.; з другого боку ніде в літературі не зустрічав, що в моросливу погоду нектарники виділяють активно нектар, вони тоді взагалі нічого не виділяють, а носять карпатки воду (розплоду маса треба доглядати) привет

Последний раз редактировалось: vovchik (27.07.10 21:48), всего редактировалось 1 раз(а)
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 21:43

vovchik пишет:
давайте далі уточняти:
1. карапатка мясна тому і використовуються на пакети, а ранній розвток повязаний з тим що в закараптті вже в квітні відцвітають сади (генетично вона повинна стартувати раніше це факт);. але суттєвих переваг в силі ніколи не відмічав, а з рештою нащо мені мішок бджіл а меду "0"?
2. на рахунок злобливості клижки багато чого пишуть, а вірніше переписують один в одного, а на практиці, чогось не так.
3. кашковський у своїх лекціях доходчиво пояснив що при поганій погоді вильоти бджіл не ахті добра ознака, кріи того що втрачаються бджоли ніякої користі не несе. привет
При правильном пчеловождении если ограничить работу матки с помощьюразделительной решетки этот фактор о меда можно избежать.Все зависит от мастерства и опыта пчеловода.А мясные есть и в дворняг и в украинок.
vovchik
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 22:00

В мене всі вулики розділені решітками, але не дивлячись на це умудряються проявляти мясні якості.
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 22:05

vovchik пишет:
В мене всі вулики розділені решітками, але не дивлячись на це умудряються проявляти мясні якості.
Значит слабо отгораживаете.На каком к-ве рамок отгораживаете?Желательно на пяти рамках,остальная часть печатный расплод и пустые рамки.Хотел бы я посмотреть на эту мясистость.Все это конечно морочит голову.Я обычно таких маток уничтожаю осенью.Они служат для наращивания пчелы к зиме. Вся мясистость заключается в большом к-ве выращивания открытого расплода и если сделать ограничения,то пчелы освобождаются от выкармливания расплода и при условии взятка переключаются на сбор нектара.Вот вам и вся мясистость.
vovchik
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 22:57

В мене обмежено 8 рамок, потім періодично з гніза викидаю печатку, а на місце забраних рамок ставлю вощину.
vovchik
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 22:59

питання до Ігоря, в кого він купує карпаток, відповідь можна в лічку. Дякую. думаю придбати пару маток і протестувати. lol!
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 23:02

vovchik пишет:
В мене обмежено 8 рамок, потім періодично з гніза викидаю печатку, а на місце забраних рамок ставлю вощину.
Многовато,могут проявлять мясистость.Надо хотя бы 6 рамок.
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 23:20

vovchik пишет:
питання до Ігоря, в кого він купує карпаток, відповідь можна в лічку. Дякую. думаю придбати пару маток і протестувати. lol!

Я писав у кого. візьми хоча б маток у Міська.
Деякі матководи, що ми в них купуємо маток, не мають раклами. Можливо вони не хочуть розголосу. не пойму
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 23:22

Игорь пишет:
vovchik пишет:

Деякі матководи, що ми в них купуємо маток, не мають раклами. Можливо вони не хочуть розголосу. не пойму
Или же выращивают в малом количестве ,но качественней. http://b.foto.radika
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 23:23

vovchik пишет:

Мені здається що ти vovchik за надто все перебільшуєш. Прямо якісь монстри а не бджоли. Так. Буває одна-дві з десятка що гонять розплод. Але такими сім'ями гарно піднімається вся пасіка.
Игорь
Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   27.07.10 23:24

mashik пишет:
Игорь пишет:
vovchik пишет:

Или же выращивают в малом количестве ,но качественней. http://b.foto.radika

Согласен стобой.
vovchik
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   28.07.10 23:04

Ну про якість, ми поки помовчимо, бо чесно кажучи воно залишає бажати кращого. Готовий заплатити вдвічі більше за карпатку, але при умові що якість про яку тут згадували буде гарантована. привет
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Украинская степная порода   

Украинская степная порода
Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 4 из 5На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Українські Бджоляри :: Пчеловодство :: Породы пчёл-
Перейти: