Українські Бджоляри

Ласкаво просимо на форум українських бджолярів. Тут ми говоримо про все, що пов'язане з бджолами та бджільництвом в Україні та за її межами.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Куплю продам (різне)

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4  Следующий
АвторСообщение
dmyterko
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Кол-во сообщений : 204
Пчело-стаж : 11 років
Пчело-семей : 50-100
Дата регистрации : 2009-06-14

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   19.02.11 22:27

Павел пишет:
Нещодавно телефонував одним нашим бізнесменам бджільництва.Вирощують чистопородну карпатку в нашій місцевості і просять у цьому році 750, 850, 950 грн. за пакет.Скажіть, будь ласка, в які ворота це можна засунути?
От ваші бізнесмени купують в нас по 500-600 грн , а у вас перепродують по 750, 850,950...
Вернуться к началу Перейти вниз
Kolya
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 175
Пчело-стаж : 13
Пчело-семей : 13
Дата регистрации : 2009-03-23

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   19.02.11 22:33

Мабуть підозрілі пакети з карпатськими "чистопородними" матками. Мабуть місцеві трутні з молодими матками при обльоті неконтактують
Павел
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 372
Пчело-стаж : 7 лет
Пчело-семей : 55 семей
Дата регистрации : 2011-01-04

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   19.02.11 22:39

Я також так думаю:або матки не правильні, або трутні.
Владимир
.
.

Кол-во сообщений : 2773
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: куплю продам   19.02.11 23:28

dmyterko пишет:
... Не знаю,яка у вас ціна на мед - в нас не менше 50 грн (1 кг),
але меду (справжнього) на ринку обмаль.
Ivan Ivanovich пишет:
... і мед який я качаю печатаний від бруска до бруска(навіть на зиму цукром теж не годую) ...

Ivan Ivanovich, я впевнений що Ваш мед в с.Шумлянах Тернопільської обл. по 45 грн/кг піде на ура. Так що треба приймати інженерне рішення.
У нас ціна стабільна 30-35 грн/кг і головне що немає різниці який.

Фанат Пчеловодства
Фанат Пчеловодства

Кол-во сообщений : 2526
Пчело-стаж : 13 лет
Пчело-семей : 12
Дата регистрации : 2010-04-24

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   19.02.11 23:31

Павел пишет:
Нещодавно телефонував одним нашим бізнесменам бджільництва.Вирощують чистопородну карпатку в нашій місцевості і просять у цьому році 750, 850, 950 грн. за пакет.Скажіть, будь ласка, в які ворота це можна засунути?

Ні в які. Що занадто то не є здраво.
Владимир
.
.

Кол-во сообщений : 2773
Пчело-стаж : 19 лет
Пчело-семей : 70
Дата регистрации : 2007-01-15

СообщениеТема: куплю продам   20.02.11 0:12

Павел пишет:
Нещодавно телефонував одним нашим бізнесменам бджільництва. Вирощують чистопородну карпатку в нашій місцевості і просять у цьому році 750, 850, 950 грн. за пакет. Скажіть, будь ласка, в які ворота це можна засунути?
Де вже тільки її не вирощують, і саме головне, що чистопородну

Организатор форума
Организатор форума

Кол-во сообщений : 877
Пчело-стаж : 17 лет
Пчело-семей : 250-300
Дата регистрации : 2006-10-17

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 0:58

Павел пишет:
Таких цен и в Америке нет, это какие то космические цены, не ну просить то можно и больше, но это не значить что кто то даст такую цену за пакет пчёл.

МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Кол-во сообщений : 984
Пчело-семей : 65
Дата регистрации : 2009-09-25

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 17:03

Ivan Ivanovich пишет:
оберіг пишет:

Повністю погоджуюсь ,що меду справжнього дуже мало і його якість сумнівна.
Що значить дане висловлювання?!

А відповідь знаходиться у Ваших словах ("В нас зараз мед по 50 грн/л дуже слабо йде (я продаю дома по 40 грн/л),") наш мед в ще раз дорожчий і коли приходять покупці і пробують різні меди то чомусь беруть той ,що в ще раз дорожчий. І з того я зробив висновок.Що привозять продукт сумнівної якості.

Ivan Ivanovich
На мою думку ціна 300 грн за пакет теж низька, але більше 450 грн/пакет я платити незгоден.

Я би за 450гр. пакет непродавав бо ,цє всього лиш 5л. меду.Якщо скажете чому.То варто підрахувати,що такий пакет в нас до зими дасть в середньому 2500гр. і через цє невартує його продавати за 300-450гр.
З чого я беру таку ціну:
якщо посадити такий пакет в корпус на 10-12 рамок то до кінця сезону в середньому така вже сімя дасть 15-20 кг.меду,а цє 1000гр.
з такої сімї також можна взяти пергові рамки які потягнуть на 1500 гр.
і в кінці сезону цю сімю обєднати з тими ,що ідуть в зиму то будим мати і сімї сильні, і рамки запасні , віск . http://b.foto.radika
Павел
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 17:56

Якщо тримати здорові та сильні сім'ї, то навесні вони дуже стрімко ростуть.Щоб підтримати цей ріст та запобігти роїнню, необхідно ділити сім'ї, роблячи відводки.Ці відводки, як правило, використовують для розширення пасіки.Але якщо пасічник не переслідує ціль розширення пасіки( нема сил та здоров'я на її утримання, наприклад), то він буде намагатися продати зайві сім'ї чи пакети.Мені, здається, непогано, не виходячи з дому, не стоячи на базарі продаючи мед чи інші продукти бджільництва, покласти в карман 350-450 грн. за один пакет.Мені здається, що потрібно заохочувати тих людей, можливо в майбутньому гарних пасічників, які хочуть зайнятись бджільництвом.Чим більше буде пасік, тим більше буде бджіл.Від цього лише всі виграють.А ми своїми цінами відбиваємо все бажання у молодих.
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 24
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 2011-01-06

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 18:09

Зараз в Польщі ціна на пакети оголошена на рівні 150 злотих (420грн) при цінах на мед в 2 рази вищих ніж у нас. То виходить полякам вигідно продавть пакети по таких цінах, а нам ні? А про те що якщо я продаю мед по 40-50грн/л та він гірший ніж у Вас (хочаб на смак) то я продаю і акацію і липу по такій ціні. В нас люди купують просто мед, а який сорт меду цікавить небагатьох.
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 18:09

Павел пишет:
Якщо тримати здорові та сильні сім'ї, то навесні вони дуже стрімко ростуть.Щоб підтримати цей ріст та запобігти роїнню, необхідно ділити сім'ї, роблячи відводки.Ці відводки, як правило, використовують для розширення пасіки.Але якщо пасічник не переслідує ціль розширення пасіки( нема сил та здоров'я на її утримання, наприклад), то він буде намагатися продати зайві сім'ї чи пакети.Мені, здається, непогано, не виходячи з дому, не стоячи на базарі продаючи мед чи інші продукти бджільництва, покласти в карман 350-450 грн. за один пакет.Мені здається, що потрібно заохочувати тих людей, можливо в майбутньому гарних пасічників, які хочуть зайнятись бджільництвом.Чим більше буде пасік, тим більше буде бджіл.Від цього лише всі виграють.А ми своїми цінами відбиваємо все бажання у молодих.
Якщо молодий пасічник починає і бажає зайнятись пасікою то я допомагаю у слідуючий спосіб даю йому не пакет ,а сімю (безплатно) бо у нього немає нічого,а на томість ,щоб він був добрим пасічником то прошу його виписати Український пасічник і якщо послугає то добрий з нього буде пасічник ,а якщо знехтує то ледар і горе пасічник.Такий не вартує нічого.
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 18:16

Ivan Ivanovich пишет:
Зараз в Польщі ціна на пакети оголошена на рівні 150 злотих (420грн) при цінах на мед в 2 рази вищих ніж у нас. То виходить полякам вигідно продавть пакети по таких цінах, а нам ні? А про те що якщо я продаю мед по 40-50грн/л та він гірший ніж у Вас (хочаб на смак) то я продаю і акацію і липу по такій ціні. В нас люди купують просто мед, а який сорт меду цікавить небагатьох.
Прошу вибачення, якщо я чимось скривдив ,я просто висловив свою думку.А в нас Трускавець і віддихаючі зовсім поіншому оцінюють меди,особливо Євреї і Турки.
Ivan Ivanovich
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 24
Пчело-стаж : 15
Пчело-семей : 90
Дата регистрации : 2011-01-06

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 18:26

оберіг пишет:
Ivan Ivanovich пишет:
Прошу вибачення, якщо я чимось скривдив ,я просто висловив свою думку.А в нас Трускавець і віддихаючі зовсім поіншому оцінюють меди,особливо Євреї і Турки.
Звичайно за Трускавець і мови немає, там ціни і публіка огого (сам буваю в Трускавці і в Східниці).
Павел
Пасічник
Пасічник

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 18:36

Оберіг дякую за розуміння.
dadan
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 9
Дата регистрации : 2011-02-17

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 19:10

Оберіг я рахував би по оптових цінах, а не по максимуму
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 19:13

dadan пишет:
Я оптом непродаю не вигідно.Маю на весь мед своїх клієнтів.
dadan
Пасічник
Пасічник

Дата регистрации : 2011-02-17

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 19:24

оберіг пишет:
dadan пишет:
Це добре.. ,я завжди рахую не більше середньої ціни,щоб потім не чухати потилицю.
щось цитувати в мене не виходить
dmyterko
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 20:28

Ivan Ivanovich пишет:
В Польщі не купують пакети росіяни, які платять набагато більше ... Та й порівняння такі, на мою думку, не можна робити. Державна дотація на утримання пасіки в нас і у Польщі однакова? Нема про що говорити.
dmyterko
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 20:32

оберіг пишет:
dadan пишет:
Також не продавав ще оптом меду. Маю своїх клієнтів по містах, які охоче замовляють постійно в мене мед.
adam
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 605
Пчело-стаж : 24
Пчело-семей : 15
Дата регистрации : 2006-11-08

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   20.02.11 23:40

Я на этой неделе продал мед оптом по 1000гр за бидон, это вышло по 19 грн за кг. Больше не дают, а выставке общался с ребятами есть и от17до 18,5грн дают. Значит мне еще и повезло.
dmyterko
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   21.02.11 9:00

adam пишет:
Я на этой неделе продал мед оптом по 1000гр за бидон, это вышло по 19 грн за кг. Больше не дают, а выставке общался с ребятами есть и от17до 18,5грн дают. Значит мне еще и повезло.
Cправа в тому, що в моєму регіоні не розвинуте промислове бджільництво, (горбиста лісиста
місцевість), мед буває тільки травневий, з різнотравя та лісовий, тому і ціна вища. А ще клієнти кажуть, що він кращий за степовий. Тому і ціна 50 грн за 1 кг.
Даніла
Пасічник
Пасічник

Кол-во сообщений : 73
Пчело-стаж : 15лет
Пчело-семей : 45
Дата регистрации : 2010-06-26

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   21.02.11 13:14

Якщо реаально оцінити кг меду, та подивитися на ціни на всі продукти: картопля -6грн, цукор-10 грн, хліб -4.50 грн, то чому пасічники повинні робити собі взбиток, росіяни в прошлому році купляли в нас пакети по 50 $. а продавали в себе по 100 $. , а китайцям по 150 $. Так получається що я цілий рік вкаливаю і заробляю менше чим той перекупщик, що приїхав за неділю зібрав 1000 або й ще більше пакетів перевіз і заробив більше чим ми. От такий парадокс.
dmyterko
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   21.02.11 15:51

Даніла пишет:
Якщо реаально оцінити кг меду, та подивитися на ціни на всі продукти: картопля -6грн, цукор-10 грн, хліб -4.50 грн, то чому пасічники повинні робити собі взбиток, росіяни в прошлому році купляли в нас пакети по 50 $. а продавали в себе по 100 $. , а китайцям по 150 $. Так получається що я цілий рік вкаливаю і заробляю менше чим той перекупщик, що приїхав за неділю зібрав 1000 або й ще більше пакетів перевіз і заробив більше чим ми. От такий парадокс.
Повністю з вами згоден - свою працю треба шанувати. Стараюсь не співпрацювати з перекупщиками -спекулянтами: краще дешевше віддати пасічнику...
Sergej
Пасічник
Пасічник

Дата регистрации : 2011-01-03

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   21.02.11 21:33

Оберіг, не усі пасічники такі як Ви.Я нехочу нікого образити ,але я такжи начинаючий пасічник,увійшов у нашу спілку пасічників.На весну із одним дідом домовився за три хороші сімї (у нього їх 26)із вуликами-лежаками по 500 за кажну,більше він непродає.А "наші пасічники із спілки"пропонують мені бджіл(бо я хочу купить іще пару пакетів)по 100грн за рамку.А заохотить бажання НЕМАЕ нівкого.Я думаю що зараз просто не те время настало
оберіг
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   21.02.11 22:10

Sergej пишет:
Оберіг, не усі пасічники такі як Ви.Я нехочу нікого образити ,але я такжи начинаючий пасічник,увійшов у нашу спілку пасічників.На весну із одним дідом домовився за три хороші сімї (у нього їх 26)із вуликами-лежаками по 500 за кажну,більше він непродає.А "наші пасічники із спілки"пропонують мені бджіл(бо я хочу купить іще пару пакетів)по 100грн за рамку.А заохотить бажання НЕМАЕ нівкого.Я думаю що зараз просто не те время настало
Головне мати вулики ,а з бджолами простіше бо можна поставити пастки на бджіл і за сезон зловити пару добрих роїв які до зими увійдуть в силу.
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Куплю продам (різне)   

Куплю продам (різне)
Страница 2 из 4На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Українські Бджоляри :: Всё что связано с пчеловодством :: Куплю продам-
Перейти: